КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ ОЛЕКСАНДРА ДЕНИСЕНКА
Awards
WONDERWALL
сюрреалістична музична подорож Чорнобильською зоною відчуження

ЛИСТ

ВІТАЛІЯ КЛИЧКА

Мене звати Віталій Кличко. Світ офіційно знає мене як "ЧЕМПІОНА СВІТУ З БОКСУ У ВАЖКІЙ ВАЗІ". Години тренувань і тривалий фізичний біль не можуть зрівнятися з болем утрати близької людини від раку. Мій брат Володимир, який також є чемпіоном світу з боксу, і я зазнали невимовного горя від втрати, спричиненої раком. Наш батько був нашим найбільшим другом, прихильником і шанувальником. Без нього ми не стали б чоловіками, тими, ким ми є сьогодні. Наш батько був одним із багатьох хоробрих чоловіків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на четвертому реакторі в Чорнобилі. Він мріяв, що колись його хлопці стануть абсолютними чемпіоном світу з боксу. Через кілька днів після того, як мій брат і я завоювали усі титули, він помер від раку, спричиненого радіаційним опроміненням.

Батько допоміг окреслити моє життя і надихнув мене підтримувати творчу молодь і майбутні покоління, щоб кожен отримав шанс стати кращим, і через своє мистецтво мав змогу змінити світ на краще. Короткий музичний фільм WONDERWALL має обидва елементи, у які я дуже вірю, і має потенціал щоб підтримати шляхетну справу.

Мій близький друг, борець за соціальну справедливість в Україні Марія Матіос і я підтримуємо молодих митців, які створюють та поширюють позитивні месиджи. Ці послання універсальні та адресовані всьому людству, незалежно від раси, національності, статі, релігії чи політичної ідеології.

Один із цих творів – WONDERWALL. Короткий музичний фільм Олександра Денисенка присвячений темам кохання, втрати, раку, надії та сили. Я вважаю, що цей фільм має потенціал допомогти світовому висвітленню послань і цілей, що резонують з моїми переконаннями та мріями.

Моє бажання – підтримувати усвідомлення потреб людей, яких спіткали проблеми, спричинені раком, що не знає кордонів і є при цьому чимось дуже особистим. Через страждання, спричинені раком, і втрати та біль, яких він завдає, ми всі, незалежно від титулу, рангу чи статусу шукаємо надію.

Віталій Кличко
- ПОШИРИТИ ЛИСТ ВІТАЛІЯ КЛИЧКА