КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ ОЛЕКСАНДРА ДЕНИСЕНКА
Awards
WONDERWALL
сюрреалістична музична подорож Чорнобильською зоною відчуження

КОМАНДА:

Maria Matios
МАРІЯ МАТІОС
ПАТРОНЕСА

Марія Матіос – титулована українська письменниця, депутат Українського Парламенту, культурна та громадська діячка. Відома, зокрема, завдяки опіці над людьми, що зазнали переслідувань режиму під час Революції Гідності, а також тим, що врятувала не одне життя постраждалих від війни на сході України. читати далі >

Taras Mayba
ТАРАС МАЙБА
АСОЦІЙОВАНИЙ ПРОДЮСЕР

Тарас Майба - продюсер, підприємець, громадський діяч. Успіх заснованої Тарасом Майбою компанії, а згодом одного з найбільших українських холдингів Maybash Group, дозволив почати реалізовувати свою мрію — інвестувати в майбутні покоління розвиваючи культуру рідного міста Львова. читати далі >

Igor Savchyn
ІГОР САВЧИН
АРТ-ДИРЕКТОР

Ігор Савчин — художник, арт-директор. Він незмінно працює з Олександром Денисенком упродовж останніх восьми років. Золоті руки художника допомагають реалізувати найамбітніші ідеї, створюючи вражаючий предметний простір, декорації та художній грим.

LUKASZ SZWARC-BRONIKOWSKI
ЛУКАШ ШВАРЦ-БРОНІКОВСЬКИЙ
МОНТАЖИСТ

Лукаш Шварц-Броніковський – монтажист. Відомий роботою у високобюджетних серіалах TVP (“Таємниця Секретного Шифру”), співпрацею при монтажі знакових художніх фільмів (“Вогнем і Мечем”). Лукаш – співтворець кількох сотень телевізійних реклам для світових брендів (McDonalds, Jacobs, T-Mobile), а також понад сотні відеокліпів.

Wiktor Sasim
ВІКТОР САСІМ
КОЛОРИСТ

Віктор відомий роботою над фільмами Агнєшки Холланд (“Покот”), Анджея Вайди (“Катинь”), Яна Комаси (“Зал Самовбивць”).

ІРИНА БОРТНІЧУК aka IDA GEREZ
ІРИНА БОРТНІЧУК aka IDA GEREZ
АРТ-ДИРЕКТОР

Ірина — арт-директор, реквізитор, художник VFX. Майстерно створюючи емоційні декорації, витончений реквізит, а також вражаючі спецефекти, Ірина поєднала свої дитячі захоплення у професію мрії.

VITALY KLITSCHKO
ВІТАЛІЙ КЛИЧКО
ЗА ПІДТРИМКИ

Віталій Кличко є триразовим чемпіоном у суперважкій вазі, і восьмий за тривалістю часу чемпіоном у суперважкій вазі. Сьогодні він є мером Києва і головою Київської міської державної адміністрації. читати далі >

Oleg Sobchuk
ОЛЕГ СОБЧУК
АВТОР І ВИКОНАВЕЦЬ МУЗИКИ

Олег Собчук — музикант, співзасновник і фронтмен українського рок-гурту СКАЙ. Успіх та популярність гурту, як в Україні так і у світі, дозволяє Олегу реалізовувати його найбільшу мрію — намагатись змінити світ на краще. читати далі >

OLEKSANDR KOROTUN
ОЛЕКСАНДР КОРОТУН
ОПЕРАТОР

Олександр Коротун - оператор, фотограф. Фільм WONDERWALL є дебютом Олександра як оператора-постановника. Захоплення естетикою закинутого та фотографією у стилістиці urban exploration, надихнули його з особливою пристрастю працювати над цим фільмом.

MAX STAROVOYT
МАКСИМ СТАРОВОЙТ
ХУДОЖНИК VFX

Максим Старовойт працює як супервайзер спецефектів та художник зі спецефектів у художніх фільмах, рекламі (Toyota, Idea Bank), музичних відео. Як художник CG є одним із лауреатів престижної премії фестивалю в Берліні Festival of Light (2016). Максим народився та зростав у Прип'яті, звідки у шестирічному віці під час аварії на ЧАЕС був евакуйований разом із родиною.

PATRYCJA KRYSIK
ПАТРИЦІЯ КРИСІК
САУНД-ДИЗАЙНЕР

Патриція будучи музикантом з дитинства розвинула пристрасть до музики. Освіта у сфері музики та художнього мистецтва допомогла трансформуватись у саунд дизайнера у кіно. Патриція відому роботою з фундацією Анни Думної ("3 дні свободи, Портрет з Пам'яті").

OLDEN STUDIO FILMS
OLDEN STUDIO FILMS
ПРОДАКШН БУТІК

OLDEN STUDIO FILMS - міжнародна компанія за типом "бутік", що базується у Львові. OLDEN STUDIO FILMS виступає в ролі креативної агенції та продакшн-хаусу, та спеціалізується у створенні музичних відео, коротких фільмів та реклами для клієнтів з усього світу. читати далі >

ADI ROCHE’S CHERNOBYL CHILDREN INTERNATIONAL
ADI ROCHE’S CHERNOBYL CHILDREN INTERNATIONAL
Офіційний Партнер

CCI - унікальний благодійний фонд, який допомагає дітям, що постраждали від наслідків аварії ЧАЕС. Справа життя Аді Рош, засновниці CCI, базується на надії та мужності: надії, що діти – один за одним, з кожним ударом їхніх маленьких сердець – будуть жити й процвітати; мужності – уявляти та створювати кращий світ. читати далі >

РЕЖИСЕР

ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО
РЕЖИСЕР ТА АВТОР

Олександр Денисенко - режисер, що спеціалізується у розробці та режисурі реклами, музичних відео та художніх фільмів.

Після закінчення майстерської школи кінорежисури (Варшава, Польща) продовжив освіту, працюючи під керівництвом лауреата премії Оскар режисера Анджея Вайди і номінованого на Оскар оператора-постановника Славоміра Ідзяка (“Падіння Чорного Яструба”, “Гаррі Поттер”, “Гаттака”, "Король Артур").

Режисура дозволяє Олександру реалізувати свою найбільшу пристрасть – розповідати історії, які мають потенціал торкнутись сердець, пробудити бачення та змінити те, як ми бачимо речі.

Музикант у минулому, меломан та режисер сьогодні, Олександр прагне комунікувати ідеї, емоції та досвіди, поєднуючи кінематографічний наратив з емоційною душею музики. Як прихильник контркультури, Олександр вдихає в свої роботи свіжість, енергію та пристрасть, а його режисерський стиль має сильний емоційний відгук у серцях молоді.

Олександр працював для клієнтів із Лос-Анджелеса (Марк Боалс), Нью-Йорка (UIA) , Бельгії (“Iron Mask”), Великої Британії (KENNY P), Польщі (Idea Bank) та України (Prime Time, ANNA).

Член Асоціації польських кінематографістів (PFA).

За детальнішою інформацією будь ласка перейдіть на персональну сторінку Олександра: www.alexander-denysenko.com
Резервуйте ексклюзивне інтерв'ю з режисером - Олександром Денисенком, та дізнайтесь захопливі деталі про:
 • ВИТОКИ ТА ІНСПІРАЦІЇ ФІЛЬМУ, ОСОБИСТУ МОТИВАЦІЮ АВТОРА
 • ПЛОТ-ДЕВАЙС ТА ВАЖЛИВІ ПІДКАЗКИ У СЦЕНАРІЇ
 • СЕТ І СЕТТІНГ У ФІЛЬМІ:
  Як трагедія, що сталася понад 30 років тому, й досі впливає на долі людей?
 • СИМВОЛІЗМ У ФІЛЬМІ ЯК СПОСІБ:
  запросити глядачів приєднатись до героя під час його подорожі та розділити з ним миті відкриття; відчути особливий зв'язок з місцем і періодом часу;
  зобразити віднесення до біблійного пророцтва з Книги Апокаліпсису та алюзію надихаючої історії Сасакі Садако;
  показати жорстоку іронію долі щодо Чорнобиля як величної мрії СРСР;
  персоніфікувати дива світобудови, створивши особливий зв'язок зі Всесвітом.
 • ЗНІМАЛЬНИЙ ПРОЦЕС У ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ:
  Секретні об'єкти, радіацію, труднощі під час зйомок.
резервування за адресою: ad@alexander-denysenko.com
ALEXANDER DENYSENKO
РЕЖИСЕРСЬКА НОТАТКА:

““Тримайте погляд на зорях, а ноги на землі!” Інтерпретуючи цитату Тедді Рузвельта, хочу сказати: відпустіть негативні емоції, що з'їдають вас зі середини, і лелійте відчуття світла на пам'ять про кохану людину, яку ви втратили. Ваші близькі завжди будуть з вами завдяки вашій особливій любові - пам'яті про них, та осягніть свободу, яку ця любов дає.

Помістивши історію у світі Чорнобиля, я прагнув створити фільм не про катастрофу, чи її наслідки, такі як смерть, втрата і горе. Прагнув переосмислити їх у позитивному світлі. Я хотів показати особливий погляд на ситуацію, зробивши фільм про безумовне кохання, що допомагає подолати горе втрати коханої людини. Фільм, який міг би бути WONDERWALL, чимось, що дає силу, та є міцним фундаментом надії.

Розповідаючи історію через особу молодого хлопця, у якого все життя попереду, але втративши найдивовижнішу дівчину у світі, втратив й себе, я прагнув допомогти таким людям переосмислити цей жахливий досвід та опанувати своє життя.

Я хотів, щоб вони жили у злагоді з собою, примиривши в серці реалії двох дисонансних світів. Я хотів донести, що кохання до тих, кого вони втратили, залишиться з ними – близькі завжди посідатимуть особливе місце в їхньому серці. І це кохання також допоможе віднайти свободу та надихатиме жити далі.”