Марія Матіос – титулована українська письменниця, депутат Українського Парламенту, культурна та громадська діячка. Відома, зокрема, завдяки опіці над людьми, що зазнали переслідувань режиму під час Революції Гідності, а також тим, що врятувала не одне життя постраждалих від війни на сході України. читати далі >
Тарас Майба - продюсер, підприємець, громадський діяч. Успіх заснованої Тарасом Майбою компанії, а згодом одного з найбільших українських холдингів Maybash Group, дозволив почати реалізовувати свою мрію — інвестувати в майбутні покоління розвиваючи культуру рідного міста Львова. читати далі >
Ігор Савчин — художник, арт-директор. Він незмінно працює з Олександром Денисенком упродовж останніх восьми років. Золоті руки художника допомагають реалізувати найамбітніші ідеї, створюючи вражаючий предметний простір, декорації та художній грим.
Лукаш Шварц-Броніковський – монтажист. Відомий роботою у високобюджетних серіалах TVP (“Таємниця Секретного Шифру”), співпрацею при монтажі знакових художніх фільмів (“Вогнем і Мечем”). Лукаш – співтворець кількох сотень телевізійних реклам для світових брендів (McDonalds, Jacobs, T-Mobile), а також понад сотні відеокліпів.
Віктор відомий роботою над фільмами Агнєшки Холланд (“Покот”), Анджея Вайди (“Катинь”), Яна Комаси (“Зал Самовбивць”).
Ірина — арт-директор, реквізитор, художник VFX. Майстерно створюючи емоційні декорації, витончений реквізит, а також вражаючі спецефекти, Ірина поєднала свої дитячі захоплення у професію мрії.
Віталій Кличко є триразовим чемпіоном у суперважкій вазі, і восьмий за тривалістю часу чемпіоном у суперважкій вазі. Сьогодні він є мером Києва і головою Київської міської державної адміністрації. читати далі >
Олег Собчук — музикант, співзасновник і фронтмен українського рок-гурту СКАЙ. Успіх та популярність гурту, як в Україні так і у світі, дозволяє Олегу реалізовувати його найбільшу мрію — намагатись змінити світ на краще. читати далі >
Олександр Коротун - оператор, фотограф. Фільм WONDERWALL є дебютом Олександра як оператора-постановника. Захоплення естетикою закинутого та фотографією у стилістиці urban exploration, надихнули його з особливою пристрастю працювати над цим фільмом.
Максим Старовойт працює як супервайзер спецефектів та художник зі спецефектів у художніх фільмах, рекламі (Toyota, Idea Bank), музичних відео. Як художник CG є одним із лауреатів престижної премії фестивалю в Берліні Festival of Light (2016). Максим народився та зростав у Прип'яті, звідки у шестирічному віці під час аварії на ЧАЕС був евакуйований разом із родиною.
Патриція будучи музикантом з дитинства розвинула пристрасть до музики. Освіта у сфері музики та художнього мистецтва допомогла трансформуватись у саунд дизайнера у кіно. Патриція відому роботою з фундацією Анни Думної ("3 дні свободи, Портрет з Пам'яті").
OLDEN STUDIO FILMS - міжнародна компанія за типом "бутік", що базується у Львові. OLDEN STUDIO FILMS виступає в ролі креативної агенції та продакшн-хаусу, та спеціалізується у створенні музичних відео, коротких фільмів та реклами для клієнтів з усього світу. читати далі >
CCI - унікальний благодійний фонд, який допомагає дітям, що постраждали від наслідків аварії ЧАЕС. Справа життя Аді Рош, засновниці CCI, базується на надії та мужності: надії, що діти – один за одним, з кожним ударом їхніх маленьких сердець – будуть жити й процвітати; мужності – уявляти та створювати кращий світ. читати далі >
Олександр Денисенко - режисер, що спеціалізується у розробці та режисурі реклами, музичних відео та художніх фільмів.
Після закінчення майстерської школи кінорежисури (Варшава, Польща) продовжив освіту, працюючи під керівництвом лауреата премії Оскар режисера Анджея Вайди і номінованого на Оскар оператора-постановника Славоміра Ідзяка (“Падіння Чорного Яструба”, “Гаррі Поттер”, “Гаттака”, "Король Артур").
Режисура дозволяє Олександру реалізувати свою найбільшу пристрасть – розповідати історії, які мають потенціал торкнутись сердець, пробудити бачення та змінити те, як ми бачимо речі.
Музикант у минулому, меломан та режисер сьогодні, Олександр прагне комунікувати ідеї, емоції та досвіди, поєднуючи кінематографічний наратив з емоційною душею музики. Як прихильник контркультури, Олександр вдихає в свої роботи свіжість, енергію та пристрасть, а його режисерський стиль має сильний емоційний відгук у серцях молоді.
Олександр працював для клієнтів із Лос-Анджелеса (Марк Боалс), Нью-Йорка (UIA) , Бельгії (“Iron Mask”), Великої Британії (KENNY P), Польщі (Idea Bank) та України (Prime Time, ANNA).
Член Асоціації польських кінематографістів (PFA).
За детальнішою інформацією будь ласка перейдіть на персональну сторінку Олександра: www.alexander-denysenko.com““Тримайте погляд на зорях, а ноги на землі!” Інтерпретуючи цитату Тедді Рузвельта, хочу сказати: відпустіть негативні емоції, що з'їдають вас зі середини, і лелійте відчуття світла на пам'ять про кохану людину, яку ви втратили. Ваші близькі завжди будуть з вами завдяки вашій особливій любові - пам'яті про них, та осягніть свободу, яку ця любов дає.
Помістивши історію у світі Чорнобиля, я прагнув створити фільм не про катастрофу, чи її наслідки, такі як смерть, втрата і горе. Прагнув переосмислити їх у позитивному світлі. Я хотів показати особливий погляд на ситуацію, зробивши фільм про безумовне кохання, що допомагає подолати горе втрати коханої людини. Фільм, який міг би бути WONDERWALL, чимось, що дає силу, та є міцним фундаментом надії.
Розповідаючи історію через особу молодого хлопця, у якого все життя попереду, але втративши найдивовижнішу дівчину у світі, втратив й себе, я прагнув допомогти таким людям переосмислити цей жахливий досвід та опанувати своє життя.
Я хотів, щоб вони жили у злагоді з собою, примиривши в серці реалії двох дисонансних світів. Я хотів донести, що кохання до тих, кого вони втратили, залишиться з ними – близькі завжди посідатимуть особливе місце в їхньому серці. І це кохання також допоможе віднайти свободу та надихатиме жити далі.”
Марія Матіос – титулована українська письменниця, депутат Українського Парламенту, культурна та громадська діячка. Її книга “Солодка Даруся”, отримала найпрестижнішу українську державну премію в галузі культури та численні міжнародні нагороди й відзнаки і вважається одним із найбільш знакових творів сучасної української літератури.
Марія Матіос відома, зокрема, завдяки опіці над людьми, що зазнали переслідувань режиму під час Революції Гідності, а також тим, що врятувала не одне життя постраждалих від війни на сході України.
Одне з найбільших прагнень Марії Матіос – розвивати українську культуру. Співпрацюючи з молодим поколінням над реалізацією міжнародних мистецьких проектів, вона вірить у ефективність реалізації своєї місії.
Один із таких проектів – фільм WONDERWALL, на її думку, може стати каталізатором культурної трансформації країни. Марія Матіос вважає, що розділяючи зі світом спільні цінності, цей фільм виражає новий погляд на одвічні теми кохання, втрати і надії, а універсальна мова та емоційність музики влучно промовляють до сердець молодих поколінь.
Віталій Кличко є триразовим чемпіоном світу з боксу у суперважкій вазі, і восьмий за тривалістю часу чемпіоном у суперважкій вазі. Сьогодні він є мером Києва і головою Київської міської державної адміністрації.
Батько Віталія був одним із багатьох хоробрих чоловіків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на четвертому реакторі в Чорнобилі. Він мріяв, що колись його хлопці стануть абсолютними чемпіоном світу з боксу. Через кілька днів після того, як Віталій та Володимир завоювали всі титули, він помер від раку, спричиненого радіаційним опроміненням.
ББатько допоміг окреслити Віталієві життєвий шлях та надихнув підтримувати творчу молодь і майбутні покоління. Віталій вважає, що фільм WONDERWALL має потенціал щоб підтримати шляхетну справу й допомогти змінити світ на краще.
Прагнення Віталія Кличка – підтримувати усвідомлення потреб людей, яких спіткали проблеми, спричинені раком, що не знає кордонів, і є при цьому чимось дуже особистим.
Віталій вважає, що через страждання, спричинені раком, і втрати та біль, яких він завдає, ми всі, незалежно від титулу, рангу чи статусу, шукаємо надію. Віталій впевнений, що фільм WONDERWALL має потенціал допомогти світовому висвітленню послань і цілей, що резонують з його переконаннями та мріями.
Тарас Майба - продюсер, підприємець, громадський діяч. Успіх заснованої Тарасом Майбою компанії, а згодом одного з найбільших українських холдингів Maybash Group, дозволив почати реалізовувати свою мрію — інвестувати в майбутні покоління розвиваючи культуру рідного міста Львова.
У 2006 році Тарасом було створено "Галерею-музей ретро автомобілів Майбаш", який сьогодні налічує понад 50 знакових екземплярів автобудування. Завдяки особливому захопленню Тарасом західним кінематографом, експонати музею поповнились зокрема Роллс-ройсом Джона Траволти, Фордом Брюса Вілліса, Імперіалом, що заграв у фільмі Зелений Шершень.
Як асоційований продюсер Тарас Майба долучився до створення десятка музичних відео, співпрацюючи з OLDEN STUDIO FILMS понад 7 років (Prime Time “My Passion”, Iron Mask “God Punishes, I Kill”).
Тарас вірить що фільм WONDERWALL, завдяки особливому надихаючому посланню, та розкриттю теми Чорнобиля у нетиповому, позитивному світлі, з однієї сторони, має шанси бути одним з тих фільмів, завдяки яким Україну знатиме світ, а з іншої, завдяки своїй розважальній формі, сучасній й універсальній мові, допоможе вивести Україну на новий рівень міжнародної співпраці та слугуватиме прикладом і натхненням для розвитку якісної медіа-продукції в Україні.
OLDEN STUDIO FILMS — міжнародна компанія за типом "бутік", що базується у Львові. Креативна команда "in house" об'єднує творців з України, Польщі та Північної Америки. Бутік володіє власними виробничими потужностями і кіно-обладнанням та працює за принципом "під ключ": від розробки креативного брифу до здачі готового продукту.
Серед продуктів компанії варто відзначити музичне відео для гурту PRIME TIME — "My Passion"(2010), завдяки якому гурт був вибраний музикантами Linkin Park для спільного виступу в Санкт-Петербурзі у 2012; музичне відео для бельгійської групи Iron Mask — "God Punished, I Kill" (2012), за участі світової рок зірки з Лос-Анджелеса Марка Боалса; короткий музичний фільм "Гра з Богом"(2010), створений для гурту АННА.
Для OLDEN STUDIO FILMS робота над кожним проектом є пристрастю, що дозволяє втілювати своє бажання та місію - надихнути світ!
Корпоративна сторінка: www.oldenstudio.com
Олег Собчук — музикант, співзасновник і фронтмен українського рок-гурту СКАЙ. Успіх та популярність гурту, як в Україні так і у світі, дозволяє Олегу реалізовувати його найбільшу мрію — намагатись змінити світ на краще.
Благочинна активність Олега допомогла реалізувати численні соціальні ініціативи, зокрема зібрати кошти для інституту Амосова для проведення операцій дітей з вродженим пороком серця у 2017; під час турів містами США та Канади зібрати кошти для лікування бійців АТО у 2016 та 2015; у рамках марафону "Разом до життя" зібрати кошти на лікування онкохворих дітей у 2012; під час благочинного концерту у Польщі разом із "Великим оркестром святкової допомоги" зібрати кошти гроші на сучасне медичне обладнання для дитячих лікарень у 2010; за допомогою відеокліпів на соціальну тематику, привернути увагу до поширення СНІДу та висвітлити проблему ставлення до ВІЛ-позитивних людей в Україні в 2007.
Найголовніше, Олег переконаний, що музика має магічну здатність допомагати людям переживати найскладніші життєві ситуації. Фільм WONDERWALL, на думку Олега, має потенціал допомогти людям у цілому світі, надихнути й дати надію, проливаючи промінь світла у серця, що їх заполонило горе втрати.
Офіційна сторінка гурту СКАЙ: www.skai.com.ua
Єдина акредитована Організацією Об’єднаних Націй міжнародна благодійна організація, що допомагає дітям, сім’ям та громадам, які постраждали від наслідків аварії ЧАЕС.
CCI була заснована Аді Рош, в Ірландії, в 1991 році, у відповідь на звернення білоруських лікарів по допомогу. Аді Рош, яка раніше була добровольцем у групі ядерного роззброєння, отримала факс з “криком” про допомогу: “Заради Бога, будь ласка, допоможіть нам врятувати дітей!”. У тому ж році, Аді Рош організувала невелике робоче місце у кімнаті свого будинку, і зайнялась організацією реабілітації кількох “чорнобильських” дітей.
Сьогодні, CCI є найбільшим джерелом допомоги тим, хто постраждав від наслідків Чорнобильської катастрофи. CCI також виступає як захисник прав постраждалих, та бере участь у дослідницьких та інформаційно- просвітницьких заходах, щоб заохотити Світ усвідомити планетарний масштаб катастрофи та пам’ятати про актуальність проблеми сьогодні.
Допомога CCI, у фінансовому еквіваленті, перевищує 105 мільйонів Євро, а флагманська реабілітаційна програма забезпечила перевезення до Ірландії понад 25000 дітей. Це означає, що кожна дитина, в середньому, отримала два додаткових роки життя.
Послання від Аді Рош: “Справа мого життя полягає в розробці програм, що відновлюють надію, полегшують страждання і захищають нинішні й майбутні покоління, в регіонах де живуть постраждалі від наслідків Чорнобильської трагедії. CCI базується на надії та мужності: надії, що діти - один за одним, з кожним ударом їхніх маленьких сердець - будуть жити й процвітати; мужності - уявляти та створювати кращий світ.”
Офіційний веб-сайт: www.chernobyl-international.com